Korczmin-Osada

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
29 000 PLN
Powierzchnia
35 m2

Kawalerka o powierzchni 35 mkw usytuowane w miejscowości Kormiczn-Osada.

Położenie i okolica:
• Nieruchomość zlokalizowana w niezwykle urokliwym miejscu lubelszczyzny, w miejscowości Korczmin-Osada, pow. tomaszowski, gm. Ulhówek.
• W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych. Dla miłośników aktywnego wypoczynku — jazdy na rowerze, rolkach, czy joggingu zaletą jest okoliczna przyroda jaką oferują nam pobliskie tereny.
• Łatwo i szybko możemy dostać się do miejscowości gminnej Ulhówek (ok. 8 minut jazdy). Tomaszów Lubelski oddalony jest o ok. 35 minut jazdy.
• Pobliska zieleń, brak zakorkowanych ulic nadają temu miejscu wyjątkowy charakter stanowiący idealną bazę dla osób szukających spokoju.
• Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod cele inwestycyjne na wynajem.


Mieszkanie:
• Lokal o powierzchni 35 mkw. Znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym.
• Mieszkanie typu kawalerka - z bezpośrednim wejściem od podwórza.
• Całość przeznaczona do generalnego remontu.
• Powierzchnia daje nam możliwość dowolnego zaaranżowania oraz stworzenie przestrzeni zgodnej z naszymi osobistymi preferencjami.
• Ekspozycja okienna sprawia, że pomieszczenia są ciepłe i przytulne, z dużą ilością naturalnego światła przez większą część dnia.
• Dodatkowo w skład oferty wchodzi grunt o powierzchni 4 arów.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej