Darłowo

ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Cena za m2
2 588,24 PLN
Powierzchnia
85 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
0
Numer oferty
33/6410/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 85 m2 położone na parterze w świetnej lokalizacji, w sercu Darłowa , przy ul. Skłodowskiej 45 .

Kamienica przedwojenna, dwupiętrowa. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, przedpokoju i kuchni. Pokoje: po około 22 m2 ; Przedpokój ponad 5m2. Łazienka 5 m2 Kuchnia ponad 15m2. Mieszkanie do dowolnej aranżacji, ew. przebudowy ścian działowych. Centralne ogrzewanie z piecem gazowym dwufunkcyjnym. Budynek ocieplony. Dach jest nowy.
Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą bez obciążeń. Do mieszkania przynależą piwnica około 12 m2 , części wspólne klatki schodowej, wjazdu, podwórka oraz ogródka przed budynkiem od strony ulicy (świetne miejsce pod ew. działalność handlową).

W sąsiedztwie zlokalizowane są liczne sklepy spożywcze oraz przemysłowe, szkoły, przedszkola a także budynki użyteczności publicznej.
Zapraszamy do kontaktu

Mapa

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej