Tarnawatka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 000 PLN
Cena za m2
6 500 PLN
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
5/6410/OOS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy usytuowany na obszernej 50-arowej działce w miejscowości Tarnawatka ul. Jasna 2, pow. tomaszowski. Jest to korzystnie zlokalizowany teren wyróżniający się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania.

Opis nieruchomości:
Budynek posiada powierzchnię 100 mkw. Parter zaprojektowany został w dużą salę usługowo-handlową, zaplecze socjalne oraz kotłownię.
Poddasze przeznaczone jest do adaptacji własnej. Można je przebudować według własnego pomysłu. Metraż segmentu jest bardzo korzystny, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb nowego właściciela, co daje nam możliwość dowolnej aranżacji oraz stworzenia przestrzeni zgodnej z naszymi osobistymi preferencjami.

Budynek zlokalizowany jest na pokaźnej, częściowo utwardzonej działce o powierzchni 50 arów, która została w całości ogrodzona. Prowadzi do niej wygodny dojazd drogą asfaltową.

Dostępne pełne uzbrojenie a także nowe piece.

Pod względem lokalizacji oraz powierzchni obiekt idealnie nadaje się do prowadzenia różnorodnej działalności komercyjnej.

Lokalizacja:
Nieruchomość wyróżnia korzystna lokalizacja - centrum miejscowości Tarnawatka.
Teren charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu, co gwarantuje, że działalność prowadzona w oferowanym lokalu nie pozostanie niezauważona.
Niedalekie otoczenie stanowi osiedle domów jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się szkoła, kościół, sklepy a także punkty użyteczności publicznej.

Posesja położona jest zaledwie 10 minut drogi od Tomaszowa Lubelskiego przy trasie S17 prowadzącej w stronę Zamościa, co gwarantuje bardzo dobry dostęp logistyczny.

Ze względu na swoje umiejscowienie jest to miejsce dające gwarancję rozwoju i zainteresowania klientów.

Doskonała, komercyjna lokalizacja to klucz do sukcesu Twojej działalności. Wykorzystaj ogromny potencjał tego miejsca i zrealizuj swój pomysł na biznes!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej