Werchrata

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
134 000 PLN

Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt inwestycyjny usytuowany w miejscowości Werchrata, gm. Horyniec-Zdrój, pow. Lubaczowski.

Położenie i okolica:
• Nieruchomość zlokalizowana na Roztoczu Południowym w miejscowości Werchrata. Jest to jedna z największych wsi w Polsce pod względem powierzchni.
• Werchrata znajduje się w odległości zaledwie 12,5 km od cieszącej się dużą popularnością wśród turystów miejscowości uzdrowiskowej Horyniec-Zdrój.
• Bliskie sąsiedztwo granicy polsko-ukraińskiej znajdującej się w Hrebennym (10 km) sprawia, iż nieruchomość zyskuje potencjał inwestycyjny.
• Dla miłośników aktywnego wypoczynku — jazdy na rowerze, rolkach, czy joggingu zaletą jest okoliczna roztoczańska przyroda jaką oferują nam pobliskie tereny.

Obiekt:
• Nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi o powierzchni 1 201,5 mkw. każdy.
• Składa się z czterech działek. Istnieje możliwość pojedynczego zakupu każdej działki w cenie:
działka nr 289/18 cena - 14.000 zł,
działka nr 289/6 cena - 66.000 zł,
działka nr 289/7 cena - 35.000 zł,
działka nr 289/17 cena - 19.000 zł.
• Budynki wybudowane zostały w technologii tradycyjnej, murowanej. Posiadają trzy kondygnacje i podpiwniczenie. W każdym z nich zaprojektowano 18 lokali mieszkalnych w trzech klatkach.
Powierzchnia mieszkań w poszczególnych budynkach:
- 52,8mkw – 6 mieszkań.
- 66mkw - 6 mieszkań.
- 76,3mkw – 3 mieszkania.
- 86,6mkw – 3 mieszkania.

• Dodatkowo na terenie nieruchomości znajdują się dwa budynki garażowe z 18 boksami garażowymi w każdym. Łączna powierzchnia użytkowa obu garaży wynosi 569,52 mkw. Zostały wybudowane w konstrukcji tradycyjnej, murowanej.
• Obiekt charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem oraz dużą przestrzenią gotową do wykorzystania. Istnieje możliwość rozbudowania inwestycji.
• Korzystne położenie zapewnia szerokie możliwości wykorzystania oferowanej nieruchomości na różne cele komercyjne.
• Całość w przyszłości może tworzyć dla przykładu dobrze prosperujący hotel, generujący duże zyski przyszłym inwestorom.
Jeśli chcesz zainwestować swój kapitał w nieruchomość z wielkim potencjałem, to ten obiekt na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej