Tomaszów Lubelski

ul. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 000 PLN
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Handlowo/Usługowe, Mieszkalne, Biurowe
Numer oferty
8/6410/OOS

Opis nieruchomości

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż obiekt inwestycyjny usytuowany w centrum Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Piłsudskiego.

Położenie i okolica:
• Prestiżowa lokalizacja sprawia, że oferowana nieruchomość jest idealnym miejscem dla prowadzenia dochodowego biznesu. Ponadto posiada dostęp do wszystkiego co udziela nam miasto, gdyż znajduje się tuż przy jednej z głównych ulic Tomaszowa – ulicy Piłsudskiego.
• W bliskim sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych, dworzec PKS, a także cała niezbędna infrastruktura.
• Teren charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu, co gwarantuje, że działalność prowadzona w oferowanym lokalu nie pozostanie niezauważona.
• Szczególnym atutem nieruchomości jest możliwość dojazdu oddzielnie z ulicy Piłsudskiego, a osobno od strony ulicy Korczaka.

Nieruchomość:
• Działka o powierzchni 3700 mkw. Wymiary – 41m x 95 m.
• Teren jest w całości ogrodzony, zagospodarowany i utwardzony.
• Na działce usytuowane zostały wielofunkcyjne budynki murowane o dwóch kondygnacjach, których łączna powierzchnia wynosi 1500 mkw.
• Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obiekt przewiduje funkcje handlowo-usługowo-mieszkalne.
• Niewątpliwym atutem tej nieruchomości, oprócz jej lokalizacji, jest szeroki potencjał jej zabudowy i możliwość adaptacji istniejących obiektów do swoich potrzeb. Budynki przeznaczone są do przebudowy bądź rozbudowy, zgodnie z preferencjami przyszłego inwestora.
• Nieruchomość posiada niezbędne dla aktualnego sposobu użytkowania terenu i znajdującego się na nim budynków przyłącza i instalacje.
• Teren charakteryzuje się dużą przestrzenią, posiada ogromny potencjał do wykorzystania. Dzięki idealnie przemyślanemu rozplanowaniu obiektu otwiera nam się naprawdę szeroki wachlarz możliwości.
• Idealne miejsce do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub mieszkalnej, gwarantując dodatkowo zwiększenie identyfikacji wizualnej Państwa marki poprzez ekspozycję logo w tak korzystnym punkcie miasta.

To świetne rozwiązanie zarówno dla osób prowadzących własny interes jak i dla firm i sklepów sieciowych! Jeśli chcesz zainwestować tutaj swój kapitał, to ten obiekt na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Cena - 1.700.000 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej