Krasnobród

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 750 000 PLN
Powierzchnia
312,85 m2

Budynek usługowo-mieszkalny usytuowany w malowniczej miejscowości turystycznej.
Krasnobród ul. Rynek

Położenie i okolica:

⋅Nieruchomość zlokalizowana jest w Krasnobrodzie przy ulicy Rynek.
⋅Krasnobród to jedna z najbardziej popularnych turystycznych oraz uzdrowiskowych miejscowości Roztocza. Znajduje się w jego środkowej części, pomiędzy Zwierzyńcem (21 km), a Tomaszowem Lubelskim (19 km). Z kolei do Zamościa dzieli nas zaledwie 26 km.
⋅Budynek usytuowany w centrum miasta, co jest niewątpliwie dużym atutem. Znajdują się tu sklepy, obiekty użyteczności publicznej oraz cała niezbędna infrastruktura.
⋅W niedalekiej odległości mamy również popularny zalew wraz z piaszczystą plażą. Dookoła wytyczono nowe ścieżki, idealne do biegania lub na rower. Dla aktywnych jest także boisko do piłki siatkowej, nowy kompleks basenów, rowerki wodne oraz park linowy.
⋅Krasnobród słynny jest także z Kaplicy na Wodzie, umiejscowionej w jego centrum, a której wody mają cudowne właściwości lecznicze.
⋅Położenie Krasnobrodu nad Krasnobrodzkim Parkiem Krajobrazowym oraz w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego, czyni to miejsce wyjątkowym i spokojnym z malowniczymi krajobrazami.


Budynek:
⋅Nieruchomość podzielona została na część usługową oraz część mieszkalną wraz z poddaszem z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń wynosi 312,85 mkw.

CZĘŚĆ USŁUGOWA:
⋅Ulokowana na parterze, zajmuje powierzchnię 153,97 mkw.
⋅Została zaprojektowana w dwa lokale usługowe.

Pierwszy z lokali składa się z następujących pomieszczeń:
-wiatrołap,
-pomieszczenie użytkowe z poczekalnią,
-pomieszczenie porządkowe,
-WC,
-pokój socjalny.

W drugim lokalu znajduje się:
-wiatrołap,
-brudownik,
-dwa pomieszczenia użytkowe główne,
-pokój socjalny z WC i prysznicem,
-WC,
-WC przeznaczony dla osób niepełnosprawych,
-magazyn,
-pomieszczenie porządkowe,
-hall.

⋅Część usługowa parteru dostępna jest dla osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku z terenu za pomocą pochylni z wykonanej kostki betonowej przy ścianie budynku.
⋅Według projektu lokale zaprojektowane były w przychodnie stomatologiczną i zakład fryzjerski. Obecnie należą do łatwej adaptacji w zależności od potrzeb konkretnego inwestora.

CZĘŚĆ MIESZKALNA:

⋅Na piętrze mamy wyznaczoną część mieszkalną składającą się na apartament o łącznej powierzchni użytkowej 158,88 mkw. Może on służyć pod wynajem na zasadach agroturystyki.

W skład apartamentu wchodzi:

-duża łazienka wyposażona w wannę, prysznic, bidet oraz toaletę,
-mniejsza łazienka przy salonie z WC,
-obszerny, widny salon,
-kuchnia z instalacją pod wyspę,
-słoneczna sypialnia,
-sypialnia wraz z wyjściem na balkon,
-sypialnia z balkonem oraz własną garderobą/sauną,
-pralnia/suszarnia,

⋅W kuchni, salonie, obu łazienkach oraz na korytarzu występuje ogrzewanie podłogowe.

⋅Budynek zaopatrzony w następujące instalacje:

-zimna woda z sieci miejskiej,
-odprowadzenie ścieków kanalizacji miejskiej,
-energia elektryczna - z sieci, instalacja oraz szafka elektryczna są przygotowane pod trzy liczniki energii elektrycznej, po jednym na lokale usługowe i jeden na lokal mieszkalny,
-ciepła woda z kotłowni (piec gazowy),
-instalacja składająca się z dwóch pieców gazowych dwufunkcyjnych z oddzielnym licznikiem gazowym na każdy piec, jeden na lokale usługowe i jeden na mieszkalny.

⋅Metraż bardzo korzystny, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb nowego właściciela. Daje nam możliwość dowolnej aranżacji oraz stworzenia przestrzeni zgodnej z naszymi osobistymi preferencjami.
⋅Ściany zewnętrzne pokryte tynkiem drobnoziarnistym w kolorze piaskowym, stolarka okienna i parapety zewnętrzne w kolorze antracyt - doskonale komponują się z elewacją budynku.
⋅Budynek wyposażony w rolety zewnętrzne w kolorze stolarki okiennej.
⋅Nieruchomość pokryta dachem wielospadowym wykonanym z blachy dachówkowej.
⋅Obiekt w całości klimatyzowany.
⋅Do budynku prowadzą trzy wejścia: jedno od strony ulicy Rynek, dwa pozostałe znajdują się przy elewacji południowej i prowadzą do jednego z lokali oraz do części mieszkalnej.
⋅Przed budynkiem parking wraz z wyznaczonymi miejscami postojowymi.
⋅Realizacja obiektu stanowić może również alternatywną lokatę kapitału dającą zysk z komercyjnego wynajmu powierzchni. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna forma architektoniczna budynku, stanowiąca przykuwającą uwagę wizytówkę firmy mającej w nim swą siedzibę.

Wyjątkowa nieruchomość doskonała do prowadzenia własnej działalności bądź pod wynajem, która spełni oczekiwania tych inwestorów, którzy szukają tematów pewnych i sprawdzonych. Lokalizacja obiektu daje możliwość szybkiej i stałej dochodowości.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej