Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
642 m2

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy z dużym potencjałem zlokalizowany w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Rolniczej 10.

Położenie i okolica:
• Kompleks usytuowany jest w najbardziej korzystnym miejscu Tomaszowa Lubelskiego – przy ulicy Rolniczej. Miejsce posiada dostęp do wszystkiego co udziela nam miasto.
• Nieruchomość znajduje się w otoczeniu obiektów usługowych i handlowych, niezabudowanych terenów inwestycyjnych oraz licznych zabudowań firm z branży ogólnobudowlanej i innych. Cała niezbędna infrastruktura jest na wyciągniecie ręki.
• Dojazd do centrum miasta zajmuje nam dosłownie kilka chwil. Dużym atutem jest oddalone o 20 km od miast Tomaszów, największe i najnowocześniejsze przejście graniczne z Ukrainą w Hrebennem.
• Teren charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu, co gwarantuje, że działalność prowadzona w oferowanym lokalu nie pozostanie niezauważona.
• Jest to doskonała, komercyjna lokalizacja dająca gwarancję rozwoju i zainteresowania klientów. Jeśli chcesz zainwestować swój kapitał w nieruchomość z wielkim potencjałem, to ten obiekt na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Nieruchomość:
• Na sprzedaż oferowany wielofunkcyjny budynek (nr 1), o charakterze handlowo-usługowym zajmujący łączną powierzchnię 642 mkw.
• Budynek składa się z 7 pomieszczeń, które można przebudować według własnego pomysłu. Metraż segmentów jest bardzo korzystny, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb najemcy, co daje nam możliwość dowolnej aranżacji oraz stworzenia przestrzeni zgodnej z naszymi osobistymi preferencjami.

Wykaz pomieszczeń:
pom. 1 - 48 mkw.
pom. 2 - 55 mkw.
pom. 3 - 51 mkw.
pom. 4 - 105 mkw.
pom. 5 - 175 mkw.
pom. 6 - 66 mkw.
pom. 7 - 142 mkw.

• Na terenie kompleksu prowadzone są liczne działalności, jest to centrum usługowe miasta Tomaszów.
• To propozycja dla osób szukających czegoś wyjątkowego, potrafiących docenić nowatorskie rozwiązania i wysoką jakość wykonania. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne oraz najwyższej jakości materiały spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania przyszłych użytkowników.
• Teren charakteryzuje się dużą przestrzenią, posiada ogromny potencjał do wykorzystania. Dzięki idealnie przemyślanemu rozplanowaniu obiektu otwiera nam się naprawdę szeroki wachlarz możliwości.
• Obiekt wyposażony w dużą ilość miejsc parkingowych.
• Istnieje również możliwość wynajmu nieruchomości w cenie 10 zł netto/mkw.

Cena – 4000 zł netto/mkw.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej